Menu

opinie o nas

 

Dziękuję za pomoc w organizacji wesela, ponieważ wszystko się wszystkim podobało, goście byli zachwyceni i oczarowani, pałacykiem, ogrodem, przyjęciem weselnym, wszelkimi dodatkami. Drinking bar był naprawdę oblegany, drinki naprawdę były super i bardzo smaczne.Jedzenie było bardzo dobre a tort na prawdę pyszny. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać... Przygotowanie i cała organizacja była na wysokim poziomie :) więc na prawdę jestem wdzięczna. Dziękuję, dziękuję i dziękuję :)

Pałacyk wywarł na nas ogromne wrażenie więc miło będziemy wracać do wspomnień.

Ewa i Runar  | czerwiec 2017

*************

Dziękuję bardzo za pomoc/współpracę i organizację naszego wesela. Wszyscy goście byli zachwyceni miejscem, jedzeniem i wszelkimi atrakcjami. Dziękuję też za przygotowanie pokoju dla dzieci, który spełnił swoją rolę w 100% :-).

Iwona i Marcin | kwiecień 2017

****************

Serdecznie dziękujemy za pomoc i cenne rady w organizacji przyjęcia! Mieliśmy ogromny komfort wiedząc, że ktoś taki jak Pani czuwa nad całością imprezy. Podziękowania należą się również całemu zespołowi Pałacyku - zarówno my, jak i nasi goście doceniają Państwa profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą. Nie mogliśmy wybrać lepszego miejsca na nasze wesele! Bardzo dziękujemy!

Kinga i Arek | wrzesień 2016

****************

Bardzo dziękujemy :) 

Przyjęcie udało się w 100%. Wyśmienite jedzenie, profesjonalna obsługa i klimat Pałacyku - nie do powtórzenia. Serdecznie dziękuję za Pani pomoc, wsparcie i organizację całej imprezy na najwyższym poziomie. Goście są zachwyceni!

 

Monika i Krzysztof | maj 2016

****************

Byliśmy gośćmi tego przepięknego Pałacu. Bardzo serdecznie polecam wszystkim. Obsługa pierwsza klasa. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że jeszcze u Was zawitamy.

Karolina Podżunas | marzec 2014

**************

Organizacja wesela pierwsza klasa. Gorąco polecam!!!

Konrad Raczyński | maj 2014

**************

Perfekcyjnie przygotowane przyjęcie weselne i przemiła obsługa :) Polecamy !!!

Asia Laskowska | lipiec 2014

**************

Byliśmy na weselu. Wspaniałe jedzenie.

Marcin Karnowski | lipiec 2013

**************

Hotel godny polecenia ! Bardzo przyjemna atmosfera .Wyśmienita kuchnia . Pokój komfortowy pod każdym względem z dużym wygodnym łóżkiem. Na terenie hotelu niesamowite SPA z bardzo dużym zakresem usług z pięknym basenem i grotą solną. Z przyjemnością zatrzymam się kolejnym razem i na pewno na dłużej.

Renata | marzec 2014

**************

Kuchnia i SPA to coś niesamowitego i niezapomnianego :) Naprawdę godne polecenia!

Fc Pomoc | lipiec 2014

**************

Pałacyk piękny, komfortowy z przemiłą obsługą. Cudowne sauny, genialny basen. Rewelacja!

Petr | lipiec 2014

**************

Bardzo dobra kuchnia. Super obsługa.

Łukasz | kwiecień 2014

Wesele wspaniałe. Jedzenie bardzo dobre, bardzo smaczne, urozmaicone. Wystrój przepiękny, obsługa bardzo miła, uśmiechnięta, bez żadnych zastrzeżeń.

Alicja i Grzegorz | sierpień 2013

************

Mieliśmy wesele w Pałacyku w niedzielę w czerwcu 2012r. Jestem zachwycona. Goście z Anglii powiedzieli, że jeszcze na takim przyjęciu nie byli. Miejsce bardzo klimatyczne i urządzone ze smakiem. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. Nie musiałam się niczym przejmować tylko cieszyć dniem. Serdecznie polecamy. Na pewno skorzystamy z usług Pałacyku w przyszłości.

Aneta i David

************

Cudowne miejsce, świetna organizacja, jako młoda para kompletnie niczym nie musieliśmy się martwić - wszystko dopięte na ostatni guzik. Dodatkowo - ślub w plenerze (w ogrodzie Pałacyku). Fantastycznie, bajkowo - polecam!

Magda | sierpień 2010

**************

W maju 2009 mieliśmy wesele w Pałacyku. Na początku bardzo wszystkim polecamy to miejsce! Wygląd - mówi sam za siebie, jest pięknie! W dniu wesela cały Pałacyk jest wyłącznie do waszej dyspozycji. Dania - bardzo wykwintne, szybko podane. Obsługa - bardzo dobra. Szef kuchni bardzo poważnie traktujący swoje zadanie - wszystkiego bardzo pilnował. Właściciel - bardzo elastyczny - w każdym względzie szedł nam na rękę; miły, odpowiedzialny i kontrolujący wszystko podczas wesela jak i poprawin. Pokoje - wyposażone bardzo ekskluzywnie, apartament małżeński - iście królewski. Wszystko to jest warte swojej ceny!

Ewa i Jarek | maj 2009

 

**************